Yandex Mail Çöktü - Yandex Sunucuları Çalışmıyor

Yandex mail sunucuları 17:00 itibari ile çalışmamaktadır. Yandex kurumsal mail sunucularından kaynaklanan sorun nedeniyle yandex mail çalışmamaktadır. 

İnternette Başarılı Satış Taktikleri

Burada size satışlarınızı arttıracak 5 başarılı pazarlama tekniğini sunacağız. Hepsinin uygulaması basit ve her sektörde kullanışlı.

İnternet Üzerinden Pazarlama

İnternette pazarlama kavramı ile ilgili literatürde bu kavramla beraber, online pazarlama, dijital pazarlama, sanal pazarlama ve ağda pazarlama kavramlarıyla da karşılaşmak mümkündür

Genç Girişimciler İçin Başarının İpuçları

Gençler tarafından yürütülen online işlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bununla birlikte bu girişimcilerin gerçekten genç olmaları demografik olarak gözden kaçırılır. Online iş yapanların pazara girişi kolaydır çünkü giriş bariyerleri düşüktür. Teknoloji delisi birçok genç başarılı girişimlere imza atmaktadır ve internetteki bolluğun avantajlarından yararlanmaktadır. Bazı genç girişimcilerin başarıları gerçekten dikkate değerdir. Örneğin popüler olan sosyal paylaşım sitelerinden MySpace ve Facebook gibi internet sitelerinin arkasında da gençler vardır. Mark Zuckerberg dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook’u kurduğunda henüz üniversitedeydi.